Ana sayfa

Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou)

Şirket profili
Çin'deki şişme üreticilerinden biri olan Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) , 2008 yılında kurulmuştur. Kurulduğundan beri, Sino Inflatables, N, tatmin edici, yenilikçi N hassas şişme ürünler satan;

Tecrübeli profesyonel tasarım ekibi ve şirkette yetenekli çalışanları ile Sino Inflatables, kalite kontrol standardını ve yenilikçi tasarım standardını iyileştirmeyi, mükemmel üretim tecrübesini bir araya getirmeyi, Çin'de iç pazarın liderliğini ve denizaşırı pazarlara büyük çaba sarf etmeyi taahhüt ediyor.

Otomatik kesme makineleri, hassas dikiş makineleri, yüksek sıcaklıklar gibi pek çok profesyonel ekipmana sahip. ısı kaynak makinaları vb. olarak müşterilerimiz için mümkün olan en güvenli N en hassas şişme ünitelerini üretmek için çabalıyoruz.

Örn: Tüm şişme oyuncaklarımıza veya interaktif oyunlarımıza uygulamak için her zaman özel sipariş ağır hizmet tipi, 1000D ve üzeri toksik olmayan ve hafif malzeme ve hava geçirmez şişme ürünlerimiz için özel olarak en güçlü 0.9mm veya 0.6mm pvc brandaları sipariş edin; Şişirilebilirlerimizi dayanıklı, güvenli ve taşıması kolay N hareketi yaparlar.

Üstelik, tüm şişme ünitelerimiz kurşunsuz ağır iş parçacığı olan tüm gerilmiş alanlarda dikili ve dörtlü dikişlidir ve tüm hava geçirmez şişme ünitelerimiz, benzer donatı yapısına sahip yüksek sıcaklık makinesi tarafından ısıyla kaynaklanmaktadır.

Çocuğun dışa dönük doğasını sağlamak için her zaman çocuklar veya çocuklar için parlak ve parlak renkler kullanarak şişirilebilir birimler yaparız ve tasarım ekibimiz tüm şişirilebilir birimlerimize uygun renkler ve desenler uygulamakta iyidir.

Yaptığımız tüm bu çabalar, çocukları N çocuklarına güvenli ve eğlenceli günler getirmeye çalışmak, ebeveynlere çocuklarının mutlu büyümesini görmek için güvenli bir yer sağlamak ve dünyanın dört bir yanındaki iş ortaklarımızın işlerini büyütmektir.

Sino Inflatables dünyasını ziyaret etmek sıcak karşılama: www.inflatalebouncyhouses.com
Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Çin Sisme Co, Ltd (Guangzhou) , 2008 yılında kurulmuş, 10 yıldan fazla bir süredir şişme alanda çalışmaktadır; Şimdi kendi tasarım, üretim, satış, OEM ve ODM yeteneğini birleştiren itibarlı şirketiz; 10 yıllık gelişimin ardından firmamız şu anda 5000 metrekarelik fabrika alanına sahip olup, fabrikada şişme ve ısı kaynaklı şişme kumaşları dikmek için gerekli tüm ekipmanları içermektedir.


2008 yılında şirket, Liwan Distriction, Guangzhou, Çin’de küçük bir atölye kurdu ve Çin’de iç piyasa için çoğunlukla kemer, çadır vb. Üretti.


2009 yılında, şirket ana ürünlerini şişirilebilir fedailer, şişirilebilir slaytlar gibi şişirilebilir oyuncaklar olarak değiştirdi ve atölyesi 1000 metrekare civarında bir fabrikaya dönüştü.

2010 yılında, kendi dış ticaret departmanını kurdu ve Alibaba'da reklam vermeye başladı ve o zamandan beri şirket hızla büyüdü; Yıllar süren tecrübe birikiminden sonra, müşterilerimizden ve evdeki alıcılardan gelen şişme ürünlerimiz hakkında birçok olumlu yorum aldık.

2013 yılında, şirket üretim ve satış ölçeğini daha da genişletti ve fabrika 3000 metrekarelik bir alana yeni inşa edildi; satış bedeli 500.000 dolara ulaşıyor.


Şirket, 2015 yılında dikiş makineleri, otomatik kesim makineleri, yüksek çözünürlüklü baskı makineleri gibi üretim ekipmanlarını yenilemek için yaklaşık 250.000 dolar yatırım yapmıştır, böylece üretim kapasitesi eskisinden daha fazla artmıştır.


2018 yılında, şirket bütün resonable Ar-Ge, üretim, satış sistemini kurdu ve dünyada giderek daha rekabetçi bir hale geldi

Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

No. Çalışanları : 80~120

Yıllık satış : 3 Million-4 Million

Yıl kurulan : 2006

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Şişme spor oyunları satış için iyi kalite Şişme spor oyunları satış için iyi kalite Şişme spor oyunları satış için iyi kalite Şişme spor oyunları satış için