Ana sayfa

Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou)

şirket Profili

 

Çin Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) şirket Profili 0
 
Çin Sisme Co, Ltd (Guangzhou), Çin'de geliştirmek şişme üreticilerinden biri, 2008 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana, Sino Sisme tasarımı konusunda uzmanlaşmış, N satış tatmin edici, yenilikçi N hassas şişme ürünleri üreten;
 

Deneyimli profesyonel tasarım ekibi ve şirketteki kalifiye işçileri ile Sino Inflatables, kalite kontrol standardını ve yenilikçi tasarım standardını iyileştirmek, mükemmel üretim deneyimi toplamak, Çin iç pazarına liderlik etmek ve denizaşırı pazarlara büyük çaba sarf etmek için kendilerini taahhüt etmektedir.

 

Otomatik kesme makineleri, hassas dikiş makineleri, N yüksek sıcaklık gibi birçok profesyonel ekipmanı tutmak.ısı kaynak makineleri vb, biz mümkün olduğunca müşterilerimiz için en güvenli N hassas şişme üniteleri üretmek için çalışıyoruz.

Eg Biz her zaman özel sipariş ağır, toksik Olmayan ve hafif malzeme 1000D veya üzeri tüm şişme oyuncaklar veya interaktif oyunlar uygulamak için, ve özel sipariş güçlü 0.9mm veya 0.6mm pvc branda bizim hava geçirmez şişme ürünleri vb için;Şişirilebilir ürünlerimizi dayanıklı, güvenli ve taşıması kolay N hareketi yaparlar.

Dahası, tüm şişme ünitelerimiz kurşunsuz ağır iş iplikleri ile tüm stresli alanlarda çift ve dörtlü dikişlidir ve tüm hava geçirmez şişme ünitelerimiz benzer takviye yapısına sahip yüksek sıcaklık makinesi tarafından ısı kaynaklı olarak imal edilir.

Çocuğun dışa dönük doğasını karşılamak için her zaman parlak ve parlak renkler kullanarak çocuklar veya çocuklar için şişme üniteler yaparız ve tasarım ekibimiz tüm şişme ünitelerimize uygun renkleri ve desenleri uygulamada iyidir.

 

Yaptığımız tüm bu çabalar, çocuklara N çocuklarını güvenli ve eğlenceli günler getirmek, ebeveynlere çocuklarının mutlu büyümesini görmeleri için güvenli bir yer sağlamak ve tüm dünyadaki iş ortaklarımızın işlerini büyütmek.

 
Sino Sisme dünyasını ziyaret etmenizi bekliyoruz: www.inflatalebouncyhouses.com
Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Çin Sisme Co, Ltd (Guangzhou) , 2008 yılında kurulmuş, 10 yıldan fazla bir süredir şişme alanda çalışmaktadır; Şimdi kendi tasarım, üretim, satış, OEM ve ODM yeteneğini birleştiren itibarlı şirketiz; 10 yıllık gelişimin ardından firmamız şu anda 5000 metrekarelik fabrika alanına sahip olup, fabrikada şişme ve ısı kaynaklı şişme kumaşları dikmek için gerekli tüm ekipmanları içermektedir.


2008 yılında şirket, Liwan Distriction, Guangzhou, Çin’de küçük bir atölye kurdu ve Çin’de iç piyasa için çoğunlukla kemer, çadır vb. Üretti.


2009 yılında, şirket ana ürünlerini şişirilebilir fedailer, şişirilebilir slaytlar gibi şişirilebilir oyuncaklar olarak değiştirdi ve atölyesi 1000 metrekare civarında bir fabrikaya dönüştü.

2010 yılında, kendi dış ticaret departmanını kurdu ve Alibaba'da reklam vermeye başladı ve o zamandan beri şirket hızla büyüdü; Yıllar süren tecrübe birikiminden sonra, müşterilerimizden ve evdeki alıcılardan gelen şişme ürünlerimiz hakkında birçok olumlu yorum aldık.

2013 yılında, şirket üretim ve satış ölçeğini daha da genişletti ve fabrika 3000 metrekarelik bir alana yeni inşa edildi; satış bedeli 500.000 dolara ulaşıyor.


Şirket, 2015 yılında dikiş makineleri, otomatik kesim makineleri, yüksek çözünürlüklü baskı makineleri gibi üretim ekipmanlarını yenilemek için yaklaşık 250.000 dolar yatırım yapmıştır, böylece üretim kapasitesi eskisinden daha fazla artmıştır.


2018 yılında, şirket bütün resonable Ar-Ge, üretim, satış sistemini kurdu ve dünyada giderek daha rekabetçi bir hale geldi

resim.alt
resim.alt
resim.alt
resim.alt
resim.alt
resim.alt
resim.alt
resim.alt
resim.alt
resim.alt
resim.alt
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

No. Çalışanları : 80~120

Yıllık satış : 3 Million-4 Million

Yıl kurulan : 2006

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) Sertifikalar Çin Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) Sertifikalar Çin Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) Sertifikalar Çin Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) Sertifikalar