Ana sayfa Ürünlerticari şişme su kaydırağı

Açık Havaya Uçurmak Ticari Büyük Çocuklar Su Parkı Için Şişme Su Kaydırakları 0.55mm Pvc Branda

Sertifika
Çin Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) Sertifikalar
Çin Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou) Sertifikalar
Müşteri yorumları
Merhaba Olivia Alan için çok teşekkür ederim, pazartesi günü aldım ve harikalar. İkinci dereceden kısaca gideceğim

—— Avustralya'dan Daniel Williams

Elena, ben 2 sıçrama ev kombinasyonlarımı aldım ve büyük bir TEŞEKKÜR EDERİZ! Çok güzeller ve çok memnun oldum.

—— ABD'den Tanya Heron

Merhaba Olivia, Aynen istediğim gibi ve Katılan herkese teşekkürler, çok iyi iş çıkardılar. Bana mükemmel bir servis teklif ettin

—— İrlanda'dan Graham Edwards

Estoy muy agradecido to to lo que usted ha echo por mi. Quiero que le agradezca bir kızartma makinesi, bir kızartma makinesi.

—— Şili'den Juan carlos

Ben sohbet şimdi

Açık Havaya Uçurmak Ticari Büyük Çocuklar Su Parkı Için Şişme Su Kaydırakları 0.55mm Pvc Branda

Outdoor Blow Up Commercial Big Kids Inflatable Water Slides For Water Park 0.55mm Pvc Tarpaulin
Outdoor Blow Up Commercial Big Kids Inflatable Water Slides For Water Park 0.55mm Pvc Tarpaulin Outdoor Blow Up Commercial Big Kids Inflatable Water Slides For Water Park 0.55mm Pvc Tarpaulin Outdoor Blow Up Commercial Big Kids Inflatable Water Slides For Water Park 0.55mm Pvc Tarpaulin Outdoor Blow Up Commercial Big Kids Inflatable Water Slides For Water Park 0.55mm Pvc Tarpaulin Outdoor Blow Up Commercial Big Kids Inflatable Water Slides For Water Park 0.55mm Pvc Tarpaulin

Büyük resim :  Açık Havaya Uçurmak Ticari Büyük Çocuklar Su Parkı Için Şişme Su Kaydırakları 0.55mm Pvc Branda

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Guangzhou, Çin
Marka adı: SIC
Sertifika: CE, EN14960, EN71
Model numarası: W030X

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 pc
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Şişme branda çanta için güçlü branda çanta, körük için karton
Teslim süresi: 3 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Ticaret güvencesi, Western union, L / C, MoneyGram
Yetenek temini: 500PCS/AY
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: 0.55mm pvc branda Ana Aksesuarlar: Üfleyici, tamir takımları
Özel Tasarım: Mevcut sertifika: CE, EN71, EN14960
Yükleme noktası: Yükleme noktası Ödeme: T / T, L / C, batı birliği, ticaret güvencesi vb
Boyut (metre): 14L x 4W x 7.48H
Vurgulamak:

kids inflatable water slide

,

inflatable pool slide

Açık Ticari Büyük çocuklar Su Parkı Için Şişme Su Kaydırağı 0.55mm Pvc Branda

 

Bu çocuklar şişme su kaydırağı we made is for commercial use, and it can be widely placed in outdoor occasion like parks, squares, gardens or family backyards, schools or some other playing centers etc; yaptığımız ticari kullanım içindir ve parklar, meydanlar, bahçeler veya aile arka bahçeleri, okullar veya diğer bazı oyun merkezleri vb.Gibi açık hava olaylarına yaygın olarak yerleştirilebilir; children will enjoy themselves in this wonderful paradise. çocuklar bu harika cennette eğleneceklerdir.

Farkına varmaya çalıştığımız amaç çocuklar için mutluluk getirmek, aileye güvenli şişme yapmak ve müşterilerimize fayda sağlamaktır.

 

Bunun için Ayrıntılı Özellikler şişme su kaydırağı takip ediyorlar:

Model numarası. W030X
Adedi 1 bilgisayar
Özel tasarım Mevcut ve tercih edilen
Malzeme

1st class flame retardant, water proof N certified lead free 18 oz. sınıfı alev geciktirici, su geçirmez N sertifikalı kurşunsuz 18 oz. pvc tarpaulin pvc branda

(0,55 mm, 1000D)

Dikiş Çift N dörtlü dikiş
Malzeme N dişi Sertifikalı kurşunsuz
Ana aksesuarlar Üfleyici, tamir takımları
Fan standart CE veya UL sertifikalı, farklı ülkeler için uygun fişler ile
Logo Dijital baskı, teslim boyama veya ipek baskı
Üretim süresi 2 iş günü
Paketleme metodu İçin güçlü branda çanta çocuklar şişme su kaydırağıve üfleyici için kartonlar
sertifika CE, EN14960, EN71
Garanti 3 yıl sınırlı garanti
Ödeme koşulu T / T, Ticaret güvencesi, Western union, L / C

 

Yaptığımız bu havaya uçurmak su kaydırağı avantajı:

1. Çocuk güvenliği, şirketteki tüm personelimizin öncelikli ve öncelikli olarak düşünmesidir ve bu yıl her zaman güvenli şişme ürünleri üretir ve sunarız;

Bizim şişme su kaydırağı tüm malzeme EN71-2-3 standardına uygundur;

Tüm su kaydırağı EN14960 (2013) standardına uygundur;

Sağladığımız tüm üfleyiciler CE, UL standardını karşılar.

2. Out şirket bu yıl şişme yapımları konusunda uzmanlaşmış olmuştur, ve biz 10 yıl expericence şişme üretim ve tüm dünyada herhangi bir ülkeye ihracat;

Fabrika personelimiz kesinlikle yetenekli ve satıcılarımız uzman!

3. yaptığımız şişme güçlü güven nedeniyle, biz bizim şişme ürünler için 3 yıl sınırlı garanti sağlamak.

4. Not only we provide perfect pre service before ordering, more imprtantly, we provide satisfactory post service, including QC, shipping, quality enquires or even conflict etc; 4. sadece biz sipariş önce mükemmel bir ön hizmet sunmak, daha imprtantly, biz tatmin edici sonrası hizmeti sağlamak, QC dahil, nakliye, kalite sorgulamalarla hatta çatışma vb; you can reach us immedicately by onsite meeting, online skype, phone call, fax etc. bize yerinde toplantı, çevrimiçi skype, telefon görüşmesi, faks vb ile hemen ulaşabilirsiniz.

Ayrıntılar aşağıda kontrol edin:

Açık Havaya Uçurmak Ticari Büyük Çocuklar Su Parkı Için Şişme Su Kaydırakları 0.55mm Pvc Branda 0

Açık Havaya Uçurmak Ticari Büyük Çocuklar Su Parkı Için Şişme Su Kaydırakları 0.55mm Pvc Branda 1

Açık Havaya Uçurmak Ticari Büyük Çocuklar Su Parkı Için Şişme Su Kaydırakları 0.55mm Pvc Branda 2

 

Bunun için bazı kaliteli işçilik detayları şişme modülü sıçrama ev takip ediyorlar:

Açık Havaya Uçurmak Ticari Büyük Çocuklar Su Parkı Için Şişme Su Kaydırakları 0.55mm Pvc Branda 3

 

Şişirilebilir ürünlerimiz için daha genel kalite detayları aşağıdaki gibidir:Açık Havaya Uçurmak Ticari Büyük Çocuklar Su Parkı Için Şişme Su Kaydırakları 0.55mm Pvc Branda 4

1. Güvenilir ve dayanıklı Malzeme

Top quality mateiral are always applied on our inflatables, and all of them are from one of the best material suppliers in China - Plato chemical; En kaliteli malzeme her zaman şişme ürünlerimize uygulanır ve hepsi Çin'deki en iyi malzeme tedarikçilerinden biridir - Plato kimyasal; All of the materials we are applying meet EN71-2-3. Uyguladığımız tüm malzemeler EN71-2-3 standardına uygundur.

 

2. Yüksek hassasiyetli dikiş makinesi ve ekili dikiş işçiliği
All of our stitching inflatables are stitched by high precision stitching machine with superexcellent 9 in one waterproof nylon threads, and like following image shows, the length of every single stitching is around 4mm which is the top standard in inflatable field; Tüm dikiş şişme makineleri, bir su geçirmez naylon iplikte süper mükemmel 9 ile yüksek hassasiyetli dikiş makinesi tarafından dikilir ve aşağıdaki resimde gösterildiği gibi, her bir dikişin uzunluğu, şişme alanında en iyi standart olan 4 mm civarındadır; most importantly, we always apply double stitching anywhere in the inflatables and quadruple stitching in positions sustaining much force and pressure from jumping. en önemlisi, her zaman şişme yerlere çift dikiş uygular ve zıplamadan çok fazla güç ve basınç sağlayan pozisyonlarda dörtlü dikiş uygularız.
Açık Havaya Uçurmak Ticari Büyük Çocuklar Su Parkı Için Şişme Su Kaydırakları 0.55mm Pvc Branda 5
3. Yüksek hassasiyetli ısı kaynak makinesi ve ayrıntılı kaynak işleri
All of our airtight inflatables are made with high temperature multifunctional welding machine, which is necessary and efficient for massive airtight inflatables, such as inflatable water toys, zorb seires, swimming pools, airtight inflatable tents etc; Tüm hava geçirmez şişme malzemeler, şişme su oyuncakları, zorb seires, yüzme havuzları, hava geçirmez şişme çadırlar vb. Based on our perfect design, we can perfectly seal all the material pieces together into any reasonable inflatables, and heat weld all of our airtight inflatables with top quality standard with high efficience. Mükemmel tasarımımıza dayanarak, tüm malzeme parçalarını herhangi bir makul şişirilebilir hale mükemmel bir şekilde sızdırmaz hale getirebilir ve tüm hava geçirmez şişirmelerimizi yüksek verimlilikle en yüksek kalite standardı ile ısı kaynağı yapabiliriz.

Açık Havaya Uçurmak Ticari Büyük Çocuklar Su Parkı Için Şişme Su Kaydırakları 0.55mm Pvc Branda 6SSS:

 
1. Katalog: bizim çoğuşişmeproduct range are shown in the website. ürün yelpazesi web sitesinde gösterilmektedir. If you need our complete catalog, please send your email to Komple kataloğumuza ihtiyacınız varsa, lütfen e-postanızıadmin@cnbouncer.comve herhangi bir soruyu derhal cevaplamaktan memnuniyet duyarız.
 
2. Özel tasarım: yukarıda açıklanan OEM Gibi, bizim tavsiye dayalı özel tasarım, müşterilerin ihtiyaçlarına göre uygulanacaktır.
3. Malzeme: zorb serisi ürünler ve bazı reklam şişme hariç, şişme oyuncaklar uyguladığımız malzeme 1stalev geciktirici, su geçirmez ve kurşunsuz sertifikalı PVC Tente ve hepsi SGS test raporu ile EN71-2-3'ü karşılar.
4. Logo: biz hemen hemen tüm müşterilerin logo koyabilirsinizşişmedijital baskı, ipek baskı veya el boyama ile bize sahip olduğunuz logoyu gösterdiğiniz sürece ürünler.
5. Komple ekipmanları:Sisme, sertifikalı üfleyiciler, tamir takımları (ilgili tamir malzemesi, tutkal vb.), zemin sacı (belirtilmişse).
6. garanti: biz müşterilerimize 1-3 yıl sınırlı garanti, gibi bize geri göndermek için mal tamir, veya değiştirme garanti, veya onarım tazminat vb sürece ürünlerimizin kalite sorunları.
7. Blower belgesi: farklı yere göre, biz sağlanan tüm üfleyiciler özelleştirilmiş gereksinimleri alacak, CE olabilir olabilir, UL, GS vb sertifika onayı.
8. Sipariş prosedürü:
Beğendiğiniz öğeleri seçin ve kesinleştirin ve boyut, renk, logo vb.Gibi bireysel gereksinimleri kesinleştirin, sonra bize onlar hakkında e-posta gönderin ve siparişi onaylayın;
II. II. We send you related proforma invoice, then you sign it and send us it back by email or fax; Size ilgili proforma fatura göndeririz, sonra imzalar ve bize e-posta veya faks ile geri gönderirsiniz;
III. III. You send down payment and we start production; Sen peşinat göndermek ve biz üretime başlar;
IV. IV. Customers inspection after production, or we'll send related pictures for confirmation after our own QC; Üretim sonra müşteriler muayene, ya da biz kendi QC sonra onay için ilgili resimler göndereceğiz;
V. denge aldıktan sonra Nakliye.
9. ödeme koşulları: t / t, ticaret güvencesi (alibaba), Western Union, l / c.
10. Üretim zamanı: Sipariş miktarına bağlı olacaktır ve örnek sipariş, tasarıma ve boyutlara bağlı olarak 2 ila 5 gün arasında değişecektir.

 

 

İletişim bilgileri
Sino Inflatables Co., Ltd. (Guangzhou)

İlgili kişi: Elena Lee

Tel: +8615918743161

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)